Cena promocyjna: 71.96PLN 66.26PLN
Ilość: szt.
Udostępnij:

Age Of Sigmar: General's Handbook w angielskiej wersji językowej.

Kompletny, pełen zestaw zasad do wspólnego wykorzystania przy stole bitewnym. General's Handbook rozwija zasady Warhammer Age of Sigmar oferując pełne spektrum trybów rozgrywki przygotowane dla wszystkich rodzajów graczy.

Open Play
Najlepszy sposób na wprowadzenie do świata gier bitewnych. Tryb Open Play pozwala na rozgrywanie szybkich scenariuszy dla kilku graczy. Wystarczy być w posiadaniu kilku figurek i ich Warscrolli, podręcznika, kilku kostek i miarki i można przystąpić do walki.

Narrative Play
Ta sekcja książki opisuje w szczegółowy sposób metody tworzenia kampanii fabularnych. Od kilku niewielkich potyczek o magiczne artefakty, po pełną kampanię Path To Glory, w której wasza armia będzie się rozrastała zgodnie z przygotowanymi tabelami Warband oferującymi nagrody po każdym zwycięstwie.

Matched Play
Długo oczekiwany tryb turniejowy. Wszystkim jednostkom dostępnym w Age of Sigmar zostają przypisane wartości punktowe, umożliwiając graczom wystawienie przeciwko sobie armii o równej sile i sprawdzenie kto sprawniej nimi dowodzi.


Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.