Zdjęcie poglądowe
Udostępnij:

Akumulator Panasonic Li-Ion 3400mAh uniwersalnego zastosowania.

Tylko u nas masz możliwość kupienia akumulatora robionego wg. własnej specyfikacji. Oferowany pakiet robiony jest z najwyższej jakości akumulatorów z najwyższym indeksem gęstości energii do masy. Więcej na temat samych akumulatorów można poczytać tutaj

Akumulatory Panasonic 3400mAh przeważnie stosuje się do zasilania urządzeń o niskim poborze prądu takich jak monitory, gimbale. Nie oznacza to jednak, że nie można ich stosować to multikopterów czy też samolotów. Wystarczy odpowiednie połączenie, tak aby ich obciążenie nie było mniejsze od zapotrzebowania modelu. Najlepszy stosunek cena/masa/pojemność wychodzi przy dużych pakietach do dużych modeli ( powyżej 10kg w multikopterach i 4kg w samolocie)

Do wyboru masz:
- izolacja pakietu ( termokurcz, taśma ochronna, zwykła taśma izolacyjna -  do wyboru przeważnie 4 kolory)
- długość każdego z przewodu
- rodzaj złączy
- długość złącza balansera to ok 10cm ( wartość stała)


Jeśli masz swój akumulator i nie wiesz jak go połączyć albo jak go spakietować, zadzwoń, a pomożemy ci w jego konfiguracji.

Uwaga:
Podana cena pakietu jest przykładowa. W zależności od konfiguracji cena będzie inna. W cenę jest wliczona wtyczka balansera wraz z kablem (ok 20cm)

Kupujący ten produkt kupili także:


Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.