DHT-U
Producent:
FrSky
Udostępnij:

Moduł nadawczy FrSky DHT-U ACCST 2,4 GHz (z telemetrią) przeznaczony do przebudowy nadajników z gniazdem modułowym JR oraz Graupner. FrSky DHT-U jest to moduł wysokiej jakości co za tym idzie niezawodny i szybki. Moduł posiada funkcje telemetrii, co oznacza że może odbierać sygnał zwrotny od odbiornika. Sygnał zwrotny zawiera informacje z sensorów pomiarowych umieszczonych na pokładzie naszego model. W module jest stosowany system ACCST2,4GHz DHT-U dzięki czemu jest odporny na zakłócenia, co za tym idzie chętnie jest stosowany w platformach FPV. Zasięg 4,5 km uzyskuje się stosując antenę kierunkową. Moduł DHT-U informuje pilota o ewentualnych problemach z zasięgiem sygnałem dźwiękowym. Juz nigdy nie będziesz zastanawiał się czy model ma dostatecznie silny sygnał sterujący. Aparatura powiadomi Ciebie o nadchodzących problemach, dając czas na zmianę kierunku lotu i powrót na lotnisko. Moduł jest jednocześnie wyświetlaczem parametrów telemetrii. 

ACCST (Advanced Continuous Channel Shifting Technology) oznacza najbardziej zaawansowana techonogie sterowania RC w systemie 2.4 GHz. System ACCST 2.4GHz przełacza i zmienia częstotliwosc kilkaset razy w ciagu sekundy. Oznacza to brak zkłóceń i pewność sterowania


JR: 347, 388, 783, U8, PCM10, PCM10S, PCM10SX, PCM10IIS, 8103, J9303, MX-22, MX-24S, PX, 9XII.
35/40 MHz na system 2,4GHz

Dane techniczne
  • wymiary: moduł przystosowany do montażu w aparaturach FUTABA, HiTec, WFLY
  • Napiecie zasilania: 6.0V-13.0V
  • Pobór prądu: 50mA
  • Moc wyjsciowar: 60mW
  • Rozdzielczośc: 11bit (3072)
  • Kompatybilność: Odbiorniki FrSy z telemertią D4FR, D6FR, D8R, D8R-II, D8RSP, VD5M
Do uruchomienia funkcji telemetrii potrzebujesz:

FrSky Moduł nadawczy 2,4GHz z telemetrią i wyświetlaczem (DHT-U)


Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.