Gogle Epson BT-35E
Gogle Epson BT-35E
Gogle Epson BT-35E
Gogle Epson BT-35E
Gogle Epson BT-35E
Gogle Epson BT-35E
Gogle Epson BT-35E
Cena:3749.04PLN
Ilość: szt.
Udostępnij:
Okulary Epson Moverio BT-35E

Przezroczyste, obsługiwane bezdotykowo inteligentne okulary Epson BT-35E z technologią Si-OLED. Mogą dostarczać rozmaite treści z różnych urządzeń za pomocą połączenia HDMI lub USB-C. Mogą być używane przez wielu użytkowników.

Model posiada moduł interfejsu, który z bardzo małym opóźnieniem łączy się z innymi urządzeniami za pośrednictwem HDMI lub USB-C. BT-35E zostały zaprojektowane do zastosowań komercyjnych, są wytrzymałe i komfortowe. Może korzystać z nich wielu użytkowników, niezależnie od kształtu i rozmiaru głowy, oraz posiadania okularów optycznych.

Okulary można używać w pomieszczeniach jak i na zewnątrz dzięki podnoszonej osłonce przyciemniającej. Mogą także wyświetlać treści 3D. Wyświetlacz 720p HD w połączeniu z wysoką jasnością zapewnia wyraźny obraz i ostre kolory.


Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.