HK-310Y
HK-310Y
HK-310Y
Udostępnij:

HK-310 3 kanałowa aparatura 2,4GHz

Opis funkcyjny:

D/R - regulacja czułości wychylenia serwa , działa w obu kierunkach , regulacja od 0 - 100 % , ma wpływ zarówno na szybkości reakcji jak i wielkości wychylenia. Potrzebne szczególnie przy dużych prędkościach. Można ustawić w ten sposób, aby czułość wychylenia kierunku zmniejszała się wraz z rosnącą prędkością. Szczególnie przydatne dla początkujących,

EPA - składa się z trzech elementów (służy do ograniczania wychyleń serwa):  

  • TH -  dotyczy serwa gazu/przepustnicy - ustawienie max. lub min. obrotów silnika. Zakres ustawień od 0 do 100%. Dajesz dziecku zabawkę, a nie chcesz, aby doszło do uszkodzenia autka, warto ograniczyć moc silnika dzięki właśnie tej funkcji.
  • ST - dotyczy serwa skrętu w lewo i w prawo. Zakres ustawień od 0 do 100%. Funkcja przydatna w momencie kiedy zakres ruchu serwa jest większy od zakresu wychyleń skrętu w naszym autku. Możliwe jest niesymetryczne ograniczanie wychyłu serwa.
  • AUX - dotyczy dodatkowego kanału np. oświetlenie, zmiana napędu w skrzyni biegu z 2x2 na 4x4 itp. Zakres od 0 do 30%

ARC - Nieliniowe wychylenia serwa gazu i serwa skrętu. Zwiększ lub zmniejsza czułość w pobliżu punktu neutralnego.


Model - Funkcja przydatna jeśli masz więcej niż jeden model. Pozwala na indywidualne przypisanie ustawień dla każdego modelu. Masz możliwość przypisania nazwy dla każdego z 8 modeli.

Sub Trim - Ta funkcja pozwoli ci ustawić punkt neutralny serwa gazu lub skrętu, bez konieczności zaglądania zaglądania do modelu, bez konieczności regulacji popychaczy.

REV - czyli zamiana reakcji serwa na przeciwny.

BAT- wskaźnik napięcia baterii aparatury podawany w woltach. Nadajnik posiada sygnalizację dźwiękową rozładowania baterii. Sygnał akustyczny pojawia się poniżej 9,1V

 

Przełączniki aparatury :

D/R - ta sama funkcja co D/R w meny. Mamy bezpośrednią możliwość zmniejszania lub zwiększania czułości tego parametru

ST-THRIM - trymer kierunku, czyli ustawienia neutralnego dla serw, można dzięki niemu na bieżąco korygować jeśli model ściąga na którąś ze stron

TH-THRIM - trymer przepustnicy, czyli ustawianie neutralnego położenia cyngla

AUX - przełącznik kanału dodatkowego, jeżeli w 3 gnieździe odbiornika podepniemy serwo, to reakcją będzie zmiana wychylenia w przeciwną stronę.

 

Specyfikacja:

Nadajnik / Odbiornik : 2.4GHz
Odbiornik : HKR3000
Zasilanie :
Baterie 8 x AA / 3 celowy pakiet LiPo
Mode Type : Samochody  / Łodzie
RF Power : Niespełna 20dbm / 0.8W
Modulacja : FM / FHSS
Kodowanie : Cyfrowe
Czułość : 1024
LCD : 40*30mm
Powiadomienie o niskim napięciu baterii : Tak
DSC Port : Tak (3.5mm)
Waga nadajnika : ~399g
Waga odbiornika : ~9g


Zestaw zawiera:
  • nadajnik
  • odbiornik
Proponowany akumulator do nadajnika

9210000037


Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.