Wibroizolator SORBOTHANE 10x8,5x6,5mm
Wibroizolator SORBOTHANE 100x85x2,5mm
Wibroizolator SORBOTHANE 100x85x2,5mm
Udostępnij:

SORBOTHANE wibroizolator

Sorbothane to izolator, który działa jak podkładka antywibracyjna. Jego uniwersalność sprawia, że może być stosowany zarówno w mechanice jak i m.in. w rehabilitacji, choćby jako wkładka do butów. Uniwersalny Sorbothane to bardzo miękki i trwały, sprężysty polimer, który zapewnia znakomitą izolację wibracji oraz właściwości antypoślizgowe. Izolatory Sorbothane pomagają w absorpcji stuków i hałasu oraz mają doskonałą odporność na starzenie. Nie twardnieje i nie pęka jak inne tego typu materiały. Są one wyposażone w gładką, czystą, czarną powierzchnię uretanową. Korzystaj z niego na dowolnym sprzętem elektronicznym i audio w celu zapobiegania drgań i zakłóceń.

Stosowanie:
Nie należy stosować dużych kawałków w celu izolacji.
Małe okrągłe kawałki i pierścienie "wybrzuszenie" zadziałają lepiej niż kwadraciki i prostokąty.

Uwaga: Ten produkt zawiera plastyfikator, który może powodować drobne przebarwienia na drewnie, tworzywach sztucznych, materiałach kompozytowych i innych po dłuższym kontakcie.


Specyfikacja:
  • Wymiary: 100x85x2,5mm
  • Masa: 40g

Istnieje możliwość zakupu większych arkuszy. W tym celu prosimy o kontakt ze sklepem.

Kupujący ten produkt kupili także:


Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.